נכסים מועדפים

רשימת ההשקעות שלך

אפשר להשוות השקעות נדל"ן בקלות!
באמצעות לחיצה על האייקון הוסף להשוואה + המופיע לצד כל השקעה באתר, תוכל להשוות עד ארבעה השקעות בכל פעם.

פרסם בחינם
Remove

השווה השקעות השווה השקעות Remove

רשימת ההשקעות שלך

בזמן שאתה מחפש באתר את ההשקעה הבא שלך, הוסף את ההשקעות המעניינות ביותר לרשימה באמצעות לחיצה על הוסף להשוואה +

לחץ על השווה ותצור לך בכל פעם השוואה חדשה בין ארבעה השקעות.

למה ממש כדאי לקנות נכס במנצ’סטר?

למה ממש כדאי לקנות נכס במנצ’סטר?

מנצ’סטר היא עיר פופולרית במיוחד לרכישה המאפשרת למשקיעים בגלל הכלכלה המשגשגת שלה, מחירים נמוכים.

מרבית ההשכרות במנצ’סטר נותנות כמה מהתשואות הגבוהות ביותר להשכרה במדינה ובשנתיים האחרונות מנצ’סטר זוהתה כמקום הכי טוב בבריטניה להשקעות בנדל”ן –

peer-to-peer lender Kuflink (כמו יד 2 שלנו) בדק לאחרונה את תשואת השכירות הממוצעת ב- 50 ערים מרכזיות ברחבי בריטניה ומצא כי הנכסים במנצ’סטר מובילים בחיפושים ומספקים תשואת שכירות ממוצעת של 6%.

כאחת הערים האטרקטיביות בבריטניה לחיות בהן, מנצ’סטר בעלת סיכויי תעסוקה גדולים, איכות חיים ממעלה ראשונה סצנה חברתית תוססת.

בעיר מתגוררים כיום יותר ממאה אלף סטודנטים ואלפי אנשי מקצוע צעירים. רבים מהם המתגוררים באזור זה של אנגליה, יותר מאשר בכל מקום אחר הינם בגילאי 25-30 .  זוהי אם כן, הצעה אטרקטיבית למשקיעי נכסים.

כיום כבר ניתן להבחין ב- BBC Media City חדש, ברחבה המרכזית למערכת החשמלית –  MetroLink, הרחבת שדה התעופה המקומי שיאפשר גישה נוחה לנכנסים ויוצאים למספר גבוה יותר של מטיילים ואלו העובדים בחברות הגדולות שהעתיקו את המרכז שלהם למנצ’סטר.  בעיר אין ספור מגורים טרנדים באדריכלות מעודכנת ושפה עיצובית חדשה.  בנוסף, העיר מנצ’סטר עומדת במרכז התוכניות לבניית מעצמה צפונית בממלכה.

המחיר הממוצע של בית במנצ’סטר עומד כיום על כ- 152,000 ליש”ט, אך בדומה לרוב המקומות בעולם, כפי שאתם ודאי יודעים, קיימות וריאציות אזוריות ברחבי מנצ’סטר. הבתים היקרים ביותר נמצאים במרכז העיר, אך צמיחת ההון במנצ’סטר מובילה ונתמכת על ידי כלכלה מקומית איתנה שמרחיבה את אזורי הנדל״ן הטוב גם לטבעות שמסביב. כך שניתן למצוא אופציות רבות ושוות לרכישה של נדל״ן במנצ’סטר היכולות להתאים לכולם.

אז אם כבר אנגליה, למה מנצ’סטר ולא לונדון?

מנצ’סטר נחשבה בעבר לבחירה יוצאת דופן עבור רכישה למשקיעים, כאשר רבים בחרו בלונדון בגלל פוטנציאל הצמיחה הגבוה והתשואות הגבוהות שלה. מספר שנים לאחר מכן, אותם משקיעים מנוסים שעברו עשרות שנים, ראו שלונדון אינה מציעה את אותן הזדמנויות ‘מוזהבות’ שעשתה פעם. עבור כל משקיע, מדד המפתח שצריך להסתכל עליו הוא היצע לעומת ביקוש.

בלונדון יש, ותמיד יהיה נושא היצע, עם זאת, הביקוש כעת מתעמעם כאשר יותר ויותר אנשים בוחרים להתגורר מחוץ לעיר ולנסוע, בחיפוש אחר איכות חיים טובה יותר. זה הותיר את לונדון פתוחה לצמיחה לקויה (ובמקרים מסוימים שליליים), מה שמפחית את התשואות, וכדי לומר זאת בצורה בוטה, לא מקום אטרקטיבי עבור כל משקיע חכם להחנות את כספיו.

סיבה נוספת נובעת מכך שקיימת תקרת מחיר משתלמת עבור אדם שקונה נכס בפעם הראשונה. השכר הממוצע בלונדון הוא 34,473 ליש”ט (CITYAM) עם מחירי נכס ממוצעים של –  658,920 ליש”ט (ZOOPLA) – אז בחישוב ממש מהיר, רוב האנשים המתגוררים בלונדון לעולם לא יוכלו לקנות נכס. אנשים מבקשים לרכוש נכס השווה לכיסם, בעיר גדולה אחרת כאלטרנטיבה ללונדון. מנצ׳סטר הינה בראש הרשימה.
ואם נתייחס לתשואה מנכס, מחירי שכר הדירה בלונדון עלה אך ורק בממוצע של 0.1% בלבד במהלך השנתיים האחרונות.
אז אולי ללונדון יש גשר מדובר, ארמון וגם מלכה. אבל מי מכם שמחפש להבטיח הכנסה עולה, לונדון לא מחכה לא.
img

ATTIC

ייעוץ וליווי לכל שלבי ניהול רכישת נדל״ן באנגליה. פרויקטים בסדרי גודל שונים לכל דרישה להשקעה.

הצטרף לדיון

פוסטים קשורים

A place to live – Manchester

Manchester is consistently in the top 3 UK hotspots for investment, has recently been voted the...

המשך לקרוא
ATTIC
על ידי ATTIC

למה בכלל כדאי לי להשקיע בנדל״ן?

אנו חיים כיום במציאות המחייבת אותנו לעשות דברים אחרת...

המשך לקרוא
ATTIC
על ידי ATTIC

14 Common Misconceptions About Business Development

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis mollis et sem sed sollicitudin. Donec...

המשך לקרוא
tamir
על ידי tamir