נכסים מועדפים

רשימת ההשקעות שלך

אפשר להשוות השקעות נדל"ן בקלות!
באמצעות לחיצה על האייקון הוסף להשוואה + המופיע לצד כל השקעה באתר, תוכל להשוות עד ארבעה השקעות בכל פעם.

פרסם בחינם
Remove

השווה השקעות השווה השקעות Remove

רשימת ההשקעות שלך

בזמן שאתה מחפש באתר את ההשקעה הבא שלך, הוסף את ההשקעות המעניינות ביותר לרשימה באמצעות לחיצה על הוסף להשוואה +

לחץ על השווה ותצור לך בכל פעם השוואה חדשה בין ארבעה השקעות.

3 שלבים פשוטים למכור יותר

3

הגדל את המכירות

ברגע שההשקעה שלך מפורסמת תקבל חשיפה חינמית לקהל משקיעים איכותי וממוקד של משקיעי נדל”ן בארץ ובחו”ל. ותהנה מפירות הקידום שלנו בכל המדיות השונות.

2

קבל פניות הישר אליך

נציג שלנו יחזור אליך להשלים את הפרטים באזור האישי וינפיק לך מס וירטואלי. מתעניינים יתקשרו ישירות אלייך ואתה תשלם רק בעבור פניות שהועברו.

1

פרסם את ההשקעה בחינם

תעלה את ההשקעה שלך לאתר ללא עלות הרשמה. מדירות בתהליכי התחדשות עירונית דרך נכסים מסחרים וקרקעות בשלבי תכנון ועד קבוצות השקעה בארץ ולחו”ל.

למה לפרסם אצלנו?

  • תשלום רק על פניות שהועברו אלייך
  • פרסום חינם ומקודם בכל המדיות הדיגטליות
  • חשיפה לקהל חדש של משקיעים בארץ ובעולם
  • משקיעי נדל”ן כשירים ובטוחים בדרך לרכישה

יזמים, משווקים, בעלי נכסים? קהל היעד שלכם הוא משקיעים פרטים ולא משתמשי קצה? אתם במקום הנכון. בניגוד לכל שאר לוחות הפרסום, אנחנו מרכזים למשקיעי נדל”ן את כל הכלים במקום אחד. ועוזרים לכם למכור יותר! המטרה שלנו היא להחזיר למשקיעי הנדל”ן את הבטחון לבצע רכישה ולחשוף אותם לתחומי השקעה חדשים. כדי שהלקוח הבא שלך יגיע מוכן.

לקוחות מספרים

שאלות נפוצות

האתר מקודם על יד החברה המובילה בארץ בקידום דיגיטלי. ומפרסמת בכל המדיות האפשרויות בניהם פרסום מקודם ואורגני בגוגל ובכל הרשתות החברתיות, לקהל יעד מפולח וממוקד לא רק מהארץ אלא גם למשקיעים מחו”ל שמחפשים השקעות בארץ.

אנחנו לא לוח לרכישת נדלן למגורים, אלא כלי טכנולוגי עבור משקיעי נדל”ן בלבד. משתמשים אצלנו עוברים תהליך של התאמה אישית, לכן אתה כיזם מקבל לידים שלא רק מתעניינים בפרטים אלא גם באמת מתאימים לרכישה. אתה משלם על פחות לידים בתמורה ליותר לקוחות חדשים.

מתעניינים אצלנו הם משקיעי נדל”ן בלבד ולא מחפשי נדל”ן למגורים, כמו כן הם מקבלים כלים פרקטים להבין האם ההשקעה שלך מתאימה להם ומתקשרים ישירות אליך, מבחירה, אחרי שקיבלו מספיק ביטחון להתקדם לשלב הבא בפרויקט שלך.

היופי שאתה לא צריך לשלם יותר בתמורה לעוד חשיפה ופרסום. תהנה מהקידום שלנו ותשלם רק בעבור לידים שאתה מקבל.

בעולם בו משקיעי נדל”ן מרגישים חוסר בטחון, אנחנו נותנים להם את הכלים שחסרים להם כשהם ניגשים לתחום ההשקעות בנדל”ן. ביניהם את האפשרות לקבל דירוג התאמה אישי לכל ההשקעות המופיעות באתר וכך למצא השקעות בהתאמה אישית בזמן קצר ובאופן אוטומטי.

יש לך מערכת בקרה אישית על כל השיחות הנכנסות אלייך מהאתר ומערכת ביקורת שלנו תשלח לך דוחות חודשיים, כמו כן תוכל לקבל משובים ממתעניינים שהחליטו לא להמשיך בתהליך וכך לשפר את השיחות הבאות.

תוכל לקבל הודעות אישיות לתיאום שיחה עתידית עם מתעניינים, שיחות חמות אשר מנותבות לפי פרויקטים שפירסמת או שיחות ופניות כלליות המגיעות מהפרופיל האישי שלך.

צור קשר